CANLAN – Thursday, February 7th

Time Level Rink Home Team Score Away Team Score
5:40 pm Squirt 1 Falcons 1 (OT win) Chargers 0 (OT loss)
6:30 pm Squirt 2 Jets 2 (OT win) Bulldogs 1 (OT loss)
6:50 pm U15 1 Leafs 5 Hawks 1
6:50 pm U15 3 Express 4 Sabres 1
8:30 pm U16 1 Ice Dogs 3 Leafs 1
8:30 pm U16 3 Falcons 4 Sabres 1

CANLAN – Friday, February 8th

Time Level Rink Home Team Score Away Team Score
12:30 pm Squirt 2 Blues 3 Northbrook 6
12:40 pm Squirt 1 Chesterfield 1 Leafs 5
1:40 pm U15 2 Leafs 5 Sabres 2
1:50 pm U15 1 Vikings 3 Falcons 0
2:10 pm U15 3 Express 5 Hawks 0
3:20 pm U16 2 Cyclones 2 (OT win) Littleton 1 (OT loss)
3:30 pm U16 1 Bruins 2 Chesterfield 3
4;00 pm U15 3 Jets 2 Affton 3
5:20 pm U18 2 Falcons 4 Leafs 2
5:30 pm U18 1 Sabres 2 Littleton 1
7:40 pm U18 1 Cyclones 1 Huskies 4
8:30 pm U18 3 Affton 4 Bruins 2

CANLAN – Saturday, February 9th

Time Level Rink Home Team Score Away Team Score
7:00 am Squirt 1 Jets 2 Chargers 1
7:10 am Squirt 2 Chesterfield 2 Northbrook 2
7:20 am Squirt 3 Blues 5 Leafs 2
8:10 am U15 1 Vikings 6 Affton 0
8:20 am Squirt 2 Falcons 2 Bulldogs 1
8:30 am U15 3 Jets 4 Falcons 1
9:30 am U18 2 Falcons 3 Littleton 0
9:50 am U15 1 Hawks 1 Sabres 1
10:10 am U15 3 Express 0 Leafs 0
11:30 am U18 1 Sabres 5 (OT win) Leafs 4 (OT loss)
11:40 am U18 2 Cyclones 3 Bruins 1
11:50 am U18 3 Affton 3 Huskies 1
1:40 pm U16 1 Cyclones 3 Sabres 1
1:50 pm U16 2 Bruins 2 Leafs 2
2:00 pm U16 3 Falcons 2 Littleton 1
3:40 pm Squirt 1 Leafs 4 Northbrook 2
3:50 pm U16 1 Ice Dogs 1 Chesterfield 4
4:00 pm Squirt 3 Jets 5 Falcons 1
4:50 pm Squirt 1 Chargers 4 Bulldogs 1
5:10 pm U18 3 Falcons 0 Sabres 1
5:50 pm Squirt 2 Blues 2 Chesterfield 3
6:00 pm U15 1 Jets 2 Vikings 0
7:00 pm U15 2 Falcons 2 Affton 1
7:20 pm U18 3 Bruins 3 (OT loss) Huskies 4 (OT win)
7:40 pm U18 1 Littleton 3 Leafs 3
8:40 pm U18 2 Cyclones 6 Affton 1

CANLAN – Sunday, February 10th

Time Level Rink Home Team Score Away Team Score
8:10 am U16 1 Falcons 5 (OT win) Cyclones 4 (OT loss)
8:30 am U16 3 Leafs 6 Chesterfield 0
10:00 am SQUIRT (Championship) 2 JETS 2 (Champs) LEAFS 1
10:10 am U16 1 Littleton 5 Sabres 1
10:30 am U16 3 Bruins 3 Ice Dogs 1
11:20 am U15 (Championship) 2 JETS 2 EXPRESS (Champs) 3 (OT)
1:10 pm U18 (Championship) 2 CYCLONES (Champs) 5 SABRES 1
3:30 pm U16 (Championship) 2 FALCONS 5 (Champs) CHESTERFIELD 2